top of page
Video Sözleşmesi

    Hakkımızda    

2019 Yılının son aylarında hizmete girmiş olan “AriaPR” sanatçılarımızın göstemiş olduğu ilgi ile çok hızlı bir şekilde sektörde kendine yer bulmuştur.Fakat bu yolda tek başımıza olmadığımızı ve ortada bir başarı var ise bu başarıda öncelikle ekibimiz ve tabi ki çok değerli radyolarımız ve program yapımcılarımızın olduğunu biliyoruz.

Her zaman sanatçılarımızın yanında olmak en ekonomi rakamlar ile en kalıteli hizmeti vermek adına çalışmalarımız devam etmektedir.Yaşanan ekonomik sıkıntıları ve satın alma gücünün düştüğü dönemlerde dahi,sektörü hareketlendirmek ve bileşen çarkların sağlıklı ilerlemesi için çaba sarf etmekteyiz.

Tabi ki her sektör kazanç odaklı çalışır,fakat yeterlı derecede alt yapının oluşması gerekmektedir.12 yıl oncesınden gelen bır geçmişle hayatına 2019’un son aylarında hizmet vermeye başlayan “AriaPR” işte bu alt yapının bir eseridir.

Tespitleri,ihtiyaçları,beklenti ve verebileceği hizmeti en iyi şekilde analiz ederek çıkılan bu yolda her zaman siz değerli sanatçılarımızın ve radyolarımızın bizlerle birlikte olduğunu unutmadan,bundan sonra ki süreçte de,hizmet verebilmenin çabasında olacak ve sizlere bu başarının perçinleneceğine inanmaktayız.

 

AriaPR Medya Hizmetleri

Aria pr beyaz yeni logo.png
bottom of page